Uitslagen

2016:

 

April:

2/4 – Studentencup Ede:

Lieske Coumans – 5de

Ymke van Buuren – 13de

Ruben Roomans – 5de

Xavier Salet – 14de

Martijn Lathouwers – 20ste

Lars Quaedvlieg (licentie) – 13de

Dennis Cremers (licentie) – 20ste

Robbin van de Geer (licentie) – 24ste

Pieter de Vries (licentie) – DNF

 

18/4 – ECW Biesmerée:

Robbin van de Geer – 2de

Dennis Cremers – 11de

Yoram Carboex – 18de

Lars Quaedvlieg – DNF

Kaj Raaijmakers – DNF

 

30/4 – Studentencup Amsterdam

Lars Quaedvlieg (licentie) – 1ste

Dennis Cremers (licentie) – 8ste

Jake Norman (licentie) – 11de

 

Mei:

10/5 – ECW Nessonvaux

Lars Quaedvlieg – 5de

Dennis Cremers – 9de

Pieter de Vries – 16de

Yoram Carboex – DNF

Kaj Raaijmakers – DNF

 

11/5 – Chrono Trofee Ransdaal:

Dennis Cremers – 1ste

Lars Quaedvlieg – 2de

 

22/5 – ECW Floreffe:

Dennis Cremers – 6de

Robbin van de Geer – 11de

 

29/5 – ECW Haneffe:

Lars Quaedvlieg – 3de

Yoram Carboex – 14e

Dennis Cremers – DNF

Jake Norman – DNF

 

Juni:

5/6 ECW Baelen:

Lars Quaedvlieg – 6e

Robbin van de Geer – 16e

Yoram Carboex – 29e

Dennis Cremers – 36e

 

17/6 – 19/6 GNSK Groningen:

Team DM – 4e

 

21/6 ECW Romsee:

Yoram Carboex – DNF

Dennis Cremers – DNF

 

Juli:

24/7 ECW Longchamps:

Lars Quaedvlieg – 9e

Dennis Cremers – 29e

Yoram Carboex – 35e

 

Augustus:

20/8: ECW La Gileppe:

Dennis Cremers – 4e

Yoram Carboex – 7e

 

21/8 Berg en Terblijt:

Lars Quaedvlieg – 8e

Pieter de Vries – 17e

Kaj Raaijmakers – 20e

Dennis Cremers – 22e

Robbin van de Geer – DNF

Yoram Carboex – DNF

 

 

 

 

2015:

Maart

14 maart          14e Omloop van Strijen
Lieske Coumans                       DNF

21 maart          ECW Soumagne
Lars Quaedvlieg                        17e
Yoram Carboex                         44e
Robbert Mulder                        DNF

22 maart          34e Rabo Koepelrace Lierop
Lieske Coumans                       55e

22 maart          ECW Diepenbeek
Christiaan Riemens                 53e
Robbin Van de Geer                58e
Robbert Mulder                        61e
Jason Schreurs                         DNF

28 maart          SWN Studentencup Delft
Lieske Coumans                  2e
Ymke Van Buuren                    5e
Maarten De Ruijter           3e
Jason Schreurs                         6e
Julian Buschmaas                    8e
Dennis Cremers                       20e
Lars Quaedvlieg                       14e
Yoram Carboex                        42e

29 maart          26e Sint Jozefsklassieker
Ruben Roomans                      40e
Thomas Schuitemaker           46e
Robbert Mulder                       47e
Jordi Kleinloog                        DNF
Robbin Van de Geer               DNF

April

5 april               Rabobank Wielerronde van Oploo
Lieske Coumans                      36e
Robbin Van de Geer               53e
Jason Schreurs                        DNF

11 april             Dames/Meisjes wedstrijd Rotterdam
Lieske Coumans                      13e

11 april             SWN Studentencup Amsterdam
Max Janssen                          1e
Maarten De Ruijter                   6e
Julian Buschmaas                    12e
Dennis Cremers                        13e
Lars Quaedvlieg                         9e
Christiaan Riemens                  25e

12 april             3e Newlec wielerronde van Kessel
Robbin Van de Geer                18e
Lars Quaedvlieg                       24e
Robbert Mulder                        DNF
Thomas Schuitemaker            DNF

18 april             Omloop door het land van kleine Hein
Robbin Van de Geer                15e
Christiaan Riemens                 31e
Thomas Schuitemaker            48e

Mei

1 mei                Ronde van de Haspengouw etappe 1
Lars Quaedvlieg                       43e
Robbin Van de Geer                47e
Dennis Cremers                       105e
Thomas Schuitemaker           115e
Yoram Carboex                        119e

2 mei                Ronde van de Haspengouw etappe 2
Thomas Schuitemaker             29e
Robbin Van de Geer                 43e
Lars Quaedvlieg                        50e
Dennis Cremers                        100e
Yoram Carboex                          127e

2 mei                SWN Studentencup Wageningen
Maarten De Ruijter                   7e
Julian Buschmaas                    12e
Ymke Van Buuren                    13e

3 mei                Ronde van de Haspengouw etappe 3
Robbin Van de Geer                4e
Lars Quaedvlieg                       34e
Dennis Cremers                       DNF
Thomas Schuitemaker           DNF
Yoram Carboex                        DNF

3 mei                Ronde van de Haspengouw AK
Robbin Van de Geer                13e
Lars Quaedvlieg                       29e

3 mei                2e GP Toyata Mengelers vrouwen
Lieske Coumans                      23e

19 mei              DK Tijdrijden Herkenbosch
Lars Quaedvlieg                       10e
Robbert Mulder                       12e
Jason Schreurs                        19e
Lieske Coumans                      9e

23 mei              3e Gouden Molen Ronde van Rossum
Robbin Van de Geer               20e
Jason Schreurs                        55e
Thomas Schuitemaker           DNF

25 mei              RK Zuid Mierlo
Lieske Coumans                      DNF
Lars Quaedvlieg                 2e
Robbin Van de Geer               6e
Thomas Schuitemaker           30e
Robbert Mulder                      38e

30 mei              1ste Kermisronde van Westerhoven
Lieske Coumans                      29e

Juni

3 juni                Parel van de Veluwe
Lieske Coumans                      64e

3 juni                WVAN Neerkant
Robbin Van der Geer             10e
Thomas Schuitemaker           14e
Thomas De Geus                     22e
Jason Schreurs                        34e
Robbert Mulder                      35e
Dennis Cremers                      42e

7 juni                ECW Baelen sur Vesdre
Dennis Cremers                        29e
Yoram Carboex                         54e

13 juni              SWN Studentencup Utrecht
Maarten De Ruijter                   4e

14 juni              NK WFN Beegden
Robbert Mulder                        9e
Lars Quaedvlieg                       11e
Robbin Van de Geer                20e
Yoram Carboex                         DNF

20 juni              NSK Tijdrijden
Lieske Coumans                 2e
Maarten De Ruijter                 6e
Julian Buschmaas                   11e
Lars Quaedvlieg                       8e
Robbert Mulder                       16e
Jason Schreurs                        17e
Dennis Cremers                       19e
Yoram Carboex                        23e

21 juni              Omloop van de Heidehof
Mark Knoops                            20e
Robbin Van de Geer                DNF
Yoram Carboex                        DNF

23 juni              Kermiswielerronde van Hapert
Lieske Coumans                      21e

23 juni              ECW Romsee
Lars Quaedvlieg                       7e
Dennis Cremers                       DNF
Yoram Carboex                        DNF

Juli

12 juli               Ronde van Rijsbergen
Lieske Coumans                      5e

12 juli               41e Someren-Peer-Someren
Robbin Van de Geer                32e
Robbert Mulder                        DNF

Augustus

2 augustus       Ronde van Ransdaal
Christiaan Riemens                 14e
Robbin Van de Geer                33e
Robbert Mulder                        DNF

5 augustus       Ridderronde Maastricht
Lieske Coumans                     1e
Robbin Van de Geer              1e

7 augustus       Mijl van Mares
Lieske Coumans                      33e